Kdo jsme? o nás

představujeme vám IMMERSIVE ENTERTAIMENT​

Immersive entertainment je Česká společnost, která vytváří projekty na pomezí designu, architektury a technologie. Vytváříme pohlcující high-tech instalace do prostor, které vyprávějí příběhy, edukují a zapojují lidi do nových zážitků.

Náš team obsahuje profesionály z oblastí zábavy, kteří pro Vás připravují novinky z digitálního světa technologií.

Reference Immersive Entertaiment sahají za hranice České republiky. Instalace immerzivních her nebo software JUMPLEADER najdete daleko za hranicemi Evropské unie.

Projekty a návštěvníci

0 +
POČET INSTALACÍ​
0
počet partnerů
0 mil
OBSLOUŽENÝCH ZÁKAZNÍKŮ​
0
KLIENTŮ V ZÁBAVĚ​
TECHNOLOGIE A PROFESIONÁLNÍ TEAM INOVACE A HODNOTY​​ TECHNOLOGIE A PROFESIONÁLNÍ TEAM
Společnost Immersive Entertaiment vznikla v době hospodářské recese s cílem rozvíjet podnikatelské prostředí a zvyšovat konkurenceschopnost firem na trhu. Jsme pravou rukou jak začínajícím, tak již fungujícím společnostem. Svým klientům neposkytujeme pouze řešení jejich problémů, ale jdeme mnohem dále. Díky využití moderních technologií a vlastního CRM systému nabízíme široké spektrum služeb, které vedou k posílení pozice Vaší firmy na trhu.
zkušenosti nejen ze zábavy TEAM ODBORNÍKŮ zkušenosti nejen ze zábavy
Náš team má za sebou úspěšné realizace nejen na poli zábavy a stavby parků. Dokážeme si poradit s nejnáročnějšími realizacemi nejen v ČR, ale i zahraničí. Úspěšně realizujeme zakázky s dlouholetými partnery.

Vybraní zákazníci

Back to Top
Close Zoom
Disabled for full experience.