POS a CRM software

řešení pro provoz zábavních parků systém jump leader

Systém JUMP leader jsme vyvinuli na základně našich dlouholetých zkušeností při tvorbě intranetů a extranetů.

Od roku 2004 poskytujeme firmám softwarová řešení, která nejen usnadňují práci, ale zároveň pomáhají s vyššími zisky.

Jsme pravou rukou jak začínajícím, tak již fungujícím společnostem. Svým klientům neposkytujeme pouze řešení jejich problémů, ale jdeme mnohem dále.

Vše na jednom místě POS a CRM Vše na jednom místě
Revolučně máte data o zákaznicích přímo integrovaná do pokladního software, kde jsou vstupy prodávány dle věkových parametrů a souhlasu zákonných zástupců.
Vstupenky a vouchery online obchod Vstupenky a vouchery
Nabízíme v rámci pokladního software zcela nové funkce online předprodeje a prodeje, které úspěšně nakupují tisíce koncových uživatelů našich spokojených obchodních partnerů.

transformujte váš park

JUMP Leader je nejmodernější pokladní systém určený k provozování zábavního parku. Registrace zákazníků, odsouhlasení provozních podmínek a GDPR je přímo integrované v pokladním systému. Přinášíme inovativní systém prodeje a propagace, který přinese zisky Vašemu podnikaní.

Výhody vlastního software pro provoz parkůprovoz a data

Pokladní software JUMP Leader toho obsahuje mnohem více než prodeje a vstupy zákazníků. Systém vytváří, prodává permanentky a vouchery ke vstupům. Plánuje a spravuje narozeninové párty a eventy Vašich hostů, včetně rozesílání pozvánek. Automaticky spravuje všechny zákazníky, newslettery, PDF dokumentaci.

Automatizace procesů a úspora nákladůJump leader nejen pokladní systém

Kompletní přehled a analýzu v datech Vám garantuje náš systém na vedení statistik vstupů a prodejů. Systém Vám vyhodnotí nastavené reklamní kampaně a pomůže zvýšit efektivitu prodeje vstupů, voucherů a párty eventů. Objevte nové možnosti při nabídce Vašich služeb díky správným datům.

Nejmodernější systém na trhuKlíčové vlastnosti našeho systému

  • Máme nejefektivnější waiver na trhu. Vyvinuli jsme software, tak aby co nejrychleji odbavil návštěvníky parku při registraci a podpisu smluvních podmínek.
  • Ekonomiku zaměstnanců a provozní záležitosti budete mít na jednom místě díky integrované docházce a plánování směn Vašich pracovníků. 
  • Manažerské přístupy, zaměstnanecké a speciální přístupy pro Vaše marketingové partnery Vám usnadní práci při analýze tržeb, vstupů a reklamních činností.
  • Vyhodnocení vstupů a prodejů z jednoho nebo více parků budete mít snadno po ruce odkudkoliv. Rádi Vám ukážeme naše možnosti při analýze a exportu dat.
  • Technicky není JUMP Leader na pokladní hardware náročnější než stávající systémy. Na software nabízíme cloudové řešení, které finančně nezatíží majitele parku počáteční investicí.
Navštivte naše specializované stránky Více inforamcí Navštivte naše specializované stránky
Systém JUMP Leader je postaven na vlastním zakázkovém systému, který vyvíjíme od roku 2007. Jedná se tak o jedinečnou aplikaci, která má svůj jedinečný design a funkčnost. Systém jsme schopni nabídnout v několika modulech dle přání zákazníka.
Back to Top
Close Zoom
Disabled for full experience.